BİM telekomünikasyon  işinede el atıyor!. Bimcell hatları bu hafta içinde satışa sunuluyor.. Avea altyapısını kullanacak olan bimcell muhteşem kampanyalar ile akın akın geleceğini duyurdu. 

BİMCELL HAT FİYATLARI
Bimcell hat fiyatları belli oldu. Bimcell hat fiyatları biraz pahalı olmuş bence bimcell hatlar 49tl‘den satışa sunulacak. Ancak içinde kontör olmayacak. Kontör yükleme tıpkı diğer hatlarda olduğu gibi 5,10,20,30TL şeklinde olacak. Bimcell fiyatları ile şimdiden tepki almaya başladı bile!

BİMCEL HAT TARİFELERİ:
Sizin için araştırıp Bimcell hatlar ile ilgili detaylı bilgiler buldum. Bu bilgiler ne denli doğru orasını bilemem ancak bildiğim bilgileri sizlerle paylaşmak istedim..

KONUŞMA: Bimcell hatlarda her yöne 6 saniye konuşmak 1kuruş olarak belirlenmiş. Yani 1 Dakikası 10 Kuruş olarak bence gayet ucuz bir de her yöne:). Konuşma yönünden bimcell bir çığır açacak gibi görünüyor..

SMS PAKETLERİ:
100 smslik bir paket 4 TL olarak belirlenmiş ancak ilerde nasıl bir kampanya veya paket karşımıza çıkar bilemeyiz.

İNTERNET PAKETLERİ:

 100 MB : 8 TL.
500 MB : 9 TL.
1 Gb : 14,50 TL.


BİMCELL ÇAĞRI MERKEZİ :
Bimcell Çağrı Merkezi  Numarası : 444 4 551 ‘dir. Çağrı merkezini aramak 0,40 kuruş olarak ücretlendirilecek ve telefon kapanana kadar ne kadar konuşursanız konuşun 0,40 Kuruş ödeyeceksiniz.

BİMCELL TL YÜKLEME:
Bimcell TL Yüklemeleri bim satış mağazalarından ve kredi kartı ile çağrı merkezlerinden yapılacak. TL paketleri 5,10,20 ve 30 TL şeklinde olacak. Hattımıza 3 ayda bir 5Tl yüklememiz açık kalması için yeterli olacak.. Yüklemediğimiz takdirde ise 3 ay içinde dış aramaya kapatılıp 9 ay sonra ise hat iptal ediliyor.

Categories: , , ,